IMAGE
دیدار مدیر امور شعب بانک ملی خراسان شمالی با نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی
پنج شنبه, 24 اسفند 1396 : مدیر امور شعب بانک ملی خراسان شمالی با نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی، دیدار و گفتگو کرد.
IMAGE
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: توسعه و اشتغال هدف اصلی مسئولان استان باشد
پنج شنبه, 24 اسفند 1396 : آیت الله یعقوبی در دیدار استاندار خراسان شمالی گفت: رسیدن به توسعه و اشتغال پایدار، هدف اصلی مسئولان استان باشد.
IMAGE
از اساتید کلاس های فرهنگی و دینی بنیاد مسکن خراسان شمالی تجلیل شد
سه شنبه, 22 اسفند 1396 : اساتید کلاس های فرهنگی و دینی بنیاد مسکن خراسان شمالی در محضر نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی  تجلیل شدند.
IMAGE
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: شهدا فرزندان روزگارند و مختص به یک روز نیستند
سه شنبه, 22 اسفند 1396 : آیت الله یعقوبی گفت: شهدا بزرگ‌ترین سرمایه‌های بشری‌اند و مختص به یک روز نیستند بلکه به روزگار و تاریخ بشریت تعلق دارند.
IMAGE
امام جمعه بجنورد: جابه‌جایی بی‌مورد مدیران خسارات زیادی را در پی دارد
دوشنبه, 21 اسفند 1396 :   به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی، آیت الله ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد، امروز در دیدار شماری از مسؤولان، با اشاره به زمزمه اعمال برخی تغییرات مدیریتی در استان، اظهار کرد: جابه‌جایی‌های بی‌مورد مدیران یکی از مصادیق منکر است.
IMAGE
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: با اجرای طرح «اعاده اموال نامشروع » منافع عده‌ای از مسئولان به خطر می‌افتد
دوشنبه, 21 اسفند 1396 : نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد با اشاره به ارائه طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان به بیت المال» و احتمال مخالفت هایی با این طرح٬ گفت: عده‌ای منافع شان به خطر افتاده است.
IMAGE
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: امر به‌ معروف مایه قوام دیگر واجبات می‌شود
دوشنبه, 21 اسفند 1396 : آیت الله یعقوبی گفت: اگر بخواهیم دیگر واجبات در جامعه تحکیم شود باید امر به‌ معروف و نهی از منکر که مایه قوام آن‌ها است را ترویج دهیم.
IMAGE
استاد درس خارج حوزه علمیه خراسان شمالی: استغفار مقدمه اصلاح خود و جامعه است
دوشنبه, 21 اسفند 1396 : آیت الله یعقوبی با بیان اینکه استغفار زمینه‌ساز و بسترساز روحیه عبودیت و بندگی است، گفت: قرآن کریم توبه و استغفار را مقدمه اصلاح خود و جامعه و جبران کاستی‌ها در چارچوب وظایف عبادی و بندگی می‌شمارد.
IMAGE
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: کانون‌های فرهنگی مساجد حوزه کاری خود را گسترده‌تر کنند
یکشنبه, 20 اسفند 1396 : آیت الله یعقوبی گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد نباید تنها به مسجد اکتفا کنند؛ بلکه باید حوزه کار را گسترده‌تر کرده و به اجرای برنامه‌ها و طرح‌های فرهنگی در مدارس و خانواده‌ها اقدام کنند.
IMAGE
امام جمعه بجنورد: تعادل بین خوف و رجا نسبت به خداوند نشانه انسان خردمند است
یکشنبه, 20 اسفند 1396 : آیت الله یعقوبی گفت: تعادل بین حالت رغبت و رهبت و خوف و رجا نسبت به خداوند نشانه انسان خردمندی است که خود را کنترل و مدیریت می‌کند.

جستجو

مناسبت‌ها

1053433_336.jpg

سایت های مرتبط

سایت رهبری

سایت امام خمینی(ره)

شورای سیساستگذاری ائمه جمعه

سایت دولت