Strict Standards: Declaration of YtUtils::resize() should be compatible with YTools::resize($image, $width, $height = NULL, $config = Array) in /home/yaqoobi1/public_html/fa/plugins/system/sjcore/core/ytools/ytools.php on line 758
 سایت دفتر امام جمعه شهرستان بجنورد | آیت الله ابوالقاسم یعقوبی - امام جمعه بجنورد: توصیه به حمایت از کالای ایرانی از مصادیق امر به معروف است
×

هشدار

JFolder: :فایلها: مسیر یک پوشه نیست. مسیر: /home/yaqoobi1/public_html/fa/images/Gallery/01marof
×

توجه

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Gallery/01marof

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی، آیت الله ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد، امروز در نشست ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان، اظهار کرد: شناخت مردم نسبت به معروف‌ها و منکرات یکی از نیازهای اساسی جامعه دینی است.

وی افزود: در جامعه ما برخی از منکرات به عنوان معروف شناخته شده است؛ ازاین‌رو لازم است مسؤولان امر برای آگاهی دادن به مردم در این زمینه همت کنند.

آیت الله یعقوبی تصریح کرد: باید فرهنگ‌سازی کرده و دیدگاه مردم را به شناخت صحیح معروفات و منکرات هدایت کنیم.

وی ادامه داد: رسالت ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر این است که شناخت عمیق و فراگیر و اساسی نسبت به معروفات به عنوان فرهنگ غالب جامعه تعریف شده و در دستور کار قرار گیرد.

رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر خراسان شمالی خاطرنشان کرد: در مسأله امر به معروف و نهی از منکر هرچه به‌صورت پایه‌ای و اساسی‌تر کار شود ارزش‌های دینی در جامعه بیشتر نهادینه خواهد شد.

به گفته وی حمایت از کالای ایرانی یک معروف است و باید مورد نظر همه آحاد ملت قرار گیرد.

آیت الله یعقوبی با بیان اینکه امام حسن (ع) می‌فرماید منکرات را به وسیله معروفات دفع کنید، اضافه کرد: اگر کارهای معروف و زیبا در جامعه رواج یابد، منکرات خود به خود حذف خواهند شد.

 

{gallery}Gallery/01marof{/gallery}

جستجو

مناسبت‌ها

0.jpg

سایت های مرتبط

سایت رهبری

سایت امام خمینی(ره)

شورای سیساستگذاری ائمه جمعه

سایت دولت