Strict Standards: Declaration of YtUtils::resize() should be compatible with YTools::resize($image, $width, $height = NULL, $config = Array) in /home/yaqoobi1/public_html/fa/plugins/system/sjcore/core/ytools/ytools.php on line 758
 سایت دفتر امام جمعه شهرستان بجنورد | آیت الله ابوالقاسم یعقوبی - نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی: صحیفه سجادیه دائره‌المعارفی از سبک زندگی است
×

هشدار

JFolder: :فایلها: مسیر یک پوشه نیست. مسیر: /home/yaqoobi1/public_html/fa/images/Gallery/01kanonf
×

توجه

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Gallery/01kanonf

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی، آیت‌الله یعقوبی امروز در دیدار با مرتضی طاهریان معاون فرهنگی هنری و آموزشی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، اظهار داشت: پدیده فرهنگی همایش ملی اقتصاد مقاومتی و مقاوم‌سازی فرهنگی در سبک و سیره امام سجاد (ع) که در آینده نزدیک در استان خراسان شمالی برگزار می‌شود، باعث پویایی فرهنگی جامعه می‌شود.

 

امام‌جمعه بجنورد افزود: صحیفه سجادیه مجموعه‌ای از دعاهایی است که جامعه دینی را در برابر ظلم مستکبران مقاوم می‌کند.

 

وی خاطرنشان کرد: امام سجاد (ع) در دوران خفقان به‌وسیله دعاهای پر مضمون جامعه را هدایت می‌کرد و آن ادعیه نه‌تنها در آن زمان بلکه در همه زمان‌ها راهگشای زندگی بشریت است.

 

آیت‌الله یعقوبی با اشاره به معارف بسیار عمیق دعاهای صحیفه سجادیه، افزود: بزرگان بر این باورند که مطالب صحیفه سجادیه از نهج‌البلاغه عمیق‌تر است و انسان‌ها می‌توانند درزمینهٔ سبک صحیح زندگی اسلامی از آن بهره‌برداری کنند.

 

وی از اندیشمندان و فعالان فرهنگی و مذهبی خواست در مطالب صحیفه سجادیه به‌طور عمیق نظر داشته باشند و آن iها را برای جامعه دینی تبیین کنند.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی تصریح کرد: دشمنان بعدازاین که دیدند از راه نظامی و فرهنگی توان مقابله با نظام اسلامی را ندارند؛ از طریق تحریم‌های اقتصادی وارد عمل شدند و بهترین راه مقابله با این توطئه جدید، بهره‌برداری صحیح از نصایح ائمه معصومین (ع) به‌ویژه امام سجاد (ع) است.

 

وی در ادامه با اشاره به برگزاری همایش ملی اقتصاد مقاومتی و مقاوم‌سازی فرهنگی در سبک و سیره امام سجاد (ع) در استان خراسان شمالی، افزود: مسئولان استان و کشور همگی کمک کنند تا این پدیده فرهنگی به نحو شایسته و درخور امام سجاد (ع) برگزار شود.

 

آیت‌الله یعقوبی تأکید کرد: هدایت پژوهش‌ها و مقالات دانشجویی و حوزوی به سمت مطالب و بیانات ائمه (ع) به‌ویژه امام سجاد (ع) می‌تواند جامعه دینی را به سمت تعالی هدایت کند.

 

{gallery}Gallery/01kanonf{/gallery}

جستجو

مناسبت‌ها

hejab.jpg

سایت های مرتبط

سایت رهبری

سایت امام خمینی(ره)

شورای سیساستگذاری ائمه جمعه

سایت دولت