به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی، آیت الله ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد، امروز در حاشیه راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب در گفت‌وگو با خبرگزاری رسا در خراسان شمالی، اظهار کرد: راهپیمایی باشکوه مردم در ۲۲ بهمن امسال مهم‌ترین شاخص برای سنجش میزان وفاداری ملت ایران به آرمان‌های انقلاب اسلامی بود.

 

وی ادامه داد: بر همین اساس امروز تمامی رسانه‌های خبری جهان، تمامی تحلیل گران مسائل انقلاب و ایران در جهان و تمامی دوستان و دشمنان این انقلاب بزرگ الهی در جهان، به راهپیمایی ۲۲ بهمن ملت ایران چشم دوخته‌اند.

 

آیت الله یعقوبی اضافه کرد: امروز مردم انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی پس از گذشت ۳۹ سال از زمان پیروزی انقلاب اسلامی، بار دیگر با خلق حماسه‌ای بزرگ در تمامی شهرهای کشور، وفاداری عمیق و پیوند ناگسستنی خود با آرمان‌های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.

 

وی تصریح کرد: از عموم مردم بصیر ولایت مدار استان تشکر می‌کنیم که با شرکت فعال و پرشور در جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی و راهپیمایی باشکوه یوم‌الله ۲۲ بهمن افتخار دیگری در کارنامه درخشان خود ثبت کردند.

 

آیت الله در ادامه با بیان اینکه در بهمن‌ماه ۵۷، جهان شاهد تحولی شگرف و انقلابی عظیم و مردمی در تاریخ بود، اضافه کرد: قیام ملتی مصمم و یکپارچه با قلب‌هایی سرشار از عشق و ایمان در بهمن‌ماه به نتیجه رسید و رهبر بزرگ و نستوهی، پس از سال‌ها دوری از وطن قدم بر خاک گلگون میهن گذاشت و آزادی و استقلال را نصیب امتی خداخواه کرد.

جستجو

مناسبت‌ها

0.jpg

سایت های مرتبط

سایت رهبری

سایت امام خمینی(ره)

شورای سیساستگذاری ائمه جمعه

سایت دولت